View Single Post
  #296  
Old 02-25-2011, 11:09
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
szerintem nem azért tolódik a hadi felé a játék mert a toli-vari olyan gyenge lenne!egyzserűen az aktív rutinosabb játékosok jobban szeretnek hadizni.tolis-varis szövivel simán megborítható az ellen kis és nagy hekin egyaránt,ha ugyanazok a profik alkotják a toli-vari szövit akik a 4 hadis szövit.
Ezzel nem értek egyet.
1. ha a hadik alattuk vannak, akkor esélyetelen a toli vari szövi.
ha felettük, akkor a hadi szövi feljebb tud menni. Míg a másiknak esetleg fedezni kell.
A tolis varis szövit mindig is szívesebben szedik le az alattuk levő szövik. És mivel csoportokban folyik a játék ez is befolyásoló. egy full hadi szövi kényelmesebben üt, kissebb az esélye a kísérésnek is. Míg a tolis szövinél ez se mondható el.
A morálról nem is beszélve. Ha valaki kap pár mészárt máris felkelti a csoport figyelmét, még több az esély hogy egy 3. fél leüti. Amit megint fedezhet vissza.
A hadiknál hamar bekapcsol az auto védelem, onnantól meg nincs mit tenni.

X-ben, -mert azt említettem egy óriás 2ork és én félelf voltunk.
4gnóm ellen a topért harcoltunk. A gnómok védték a bankárokat, számukra ideálisan alattunk voltak.
Éreztem hogy bármilyen más hadissal több kárt tudtam volna okozni. Az autovédelem nevetségesen hamar bekapcsolt, és addig se okozott semmi extra kárt bennük.
Igaz nyertünk ellenük, de nem a félelf faj segített ebben
Tapasztalat aktivitás úgy érzem megvan bennem. Ehhez igencsak extrém félelfet kellett csinálni.
NEM éri meg, nem kifizetődő! Aki azt mondja hogy jó a tolvaj csak akarni kell, az téved. Feltételezem nem is próbálta mostanában.
Én próbáltam.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote