View Single Post
  #1  
Old 08-16-2008, 20:54
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question Keresek egy filmet topic

Sziasztok!


Nem tudom voltatok-e már hasonló helyzetben, mint én most, de ha netán legközelebb így jártok, itt kérhettek ti is segítséget.


Szóval a lényeg, hogy az emlékeim közül előretolakodott egy film. Nem tudom a címét, nem tudom a főszereplő nevét(arcról tudom, melyik színész ő, de ez nem sokat segít), még azt sem tudom, hogy pontosan melyik évben adták ki a filmet. Amerikai gyártmány, annyi tuti. Egy borzasztóan önző és egoista riporterről szól. Elküldik egy kisvárosba őt, egy hölgy kollégáját és egy kamerást, hogy készítsenek felvételt egy helyi ünnepségről. Valami olyasmiről szól az ünnepség, hogy egy mormotát figyel az egész falu az év egy adott napján. Ha a mormota felébred, akkor lesz valami, ha nem, akkor is(talán enyhe tél, vagy jön a tavasz, vagy valami ilyesmi - lényegtelen). Miután túl vannak a nevezetes napon, a fickó lefekszik aludni. Másnap arra ébred, hogy ugyanaz a szám szól a rádióban, mint előző nap reggel(Sonny & Cher - I got you babe). Majd később rájön, hogy ugyanazt a napot éli újra. És újra, és újra... Közben megtanul zongorázni, minden nap más nőt csíp fel, de a kolléganőjét egyszer sem sikerül az ágyig vinnie. Szép lassan megváltozik, és már nem lesz önző és egoista. Végül úgy szabadul meg etől a helyzettől, hogy összejön a csajjal.


Lehet ez így tömény zagyvaságnak tűnik, de nincs valakinek valami ötlete netán? Köszönöm előre is.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links