View Single Post
  #18  
Old 01-14-2007, 18:06
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Gyula, igen főleg a bányásokat érinti, de nem akarom erre kihegyezni a dolgot. Amiért be akarom vezetni az főleg a fairplay.

Amit mondasz, az érdekes javaslat, de tuti nem lehet keresztül vinni. Mi számít bele akkor a pontba és mi nem? Csak a bánya, vagy a kovács és a tanya se, vagy még a könyvtár és minden ami nem ház, barakk, templom, torony és kocsma? Ez megbolygatná a játékot, de tuti nem lehetne keresztül vinni. Amikor felvetünk valamit arra is gondolni kell, hogy Ati egyáltalán elolvassa-e a topicot utána, vagy már a felénél eldönti, hogy nem teszi be és megy minden ötletelés a levesbe... Érdekes koncepció, de esélyt nem látok benne.
Szóval én Atit nem ismerem személyesen, ezért nem áll szándékomban itt az mérlegelgetni hogy mit szólna hozzá, ha nem tetszik neki akkor majd úgy is megmondja azt. Tehát h tuti nem lehet rajta keresztül vinni azt egyenlőre mellőzük A törpével kapcsolatban indult már több topic úgy gondolom kezd a helyzetük minden csoportban ellehetlenedni a helyzetük. Ami nm számítana bele a pontértékbe az csak és kizárólag a bánya épületek, hiszen tanyát, kovácsot könyvtárat ha bontod is 1600szor is újra tudod épiteni.
Szóval a fent emlitetett épületeket semmilyen formában nem érinti a javaslatom a bánya viszont egy eléggé speciális épület.

Csak azt nem tudom hogy ha esetleg igy lenne ahogy gondolom, akkor nem e lenne az hogy egy oriban esetleg lenne 60% bánya és a maradék 40% lenne a többi épület. Szóval nem érnénk e el valami más szélsőséget?
Valami korlátozással lehetne hogy ne számítson a pontba a bánya, esetleg a pontértéke egyezhetne az üres területével?
Lehet mondjuk maximalizálni az országban lévő bányák százalékát?
Annak idején mikor a nagy mennyiségü tekercs írást forszíroztam Ati azt mondta hogy az nem tartozik a játék rendeltetés szerü használatába, ilyen formán szerintem az sem rendeltetés szerü használat hogy egy ország fel csak bánya legyen.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)