Thread: Anime
View Single Post
  #50  
Old 03-03-2009, 17:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Na kis frissítés!
Kara no Kyoukai - Filmek. 40-50 percesek, a tervezett 7-ből eddig 5 van kész. AnimeAddicts-ról regisztált tagot letölthetik. Kicsit vontatott, gyönyörű animció, összességében nagyon jó anime. Kicsit véres, aki ezt nem szereti, inkább bele se kezdjen.
The tower of Druaga-the aegis of Uruk - Fantasy anime, játékból készült. Vicces, izgalmas, jó szórakozást ígér, annak aki szereti az ilyet. Az első rész alapján ne döntsetek, mert azt kevés ember gyomra veszi be, mert egy hatalmas nagy ökörség. Nekem bejött, szeretem az ilyen poénokat, de utána sokkal komolyabb lesz a sztori. 12rész plusz egy special. AnimeAddicts-ról szintén letölthető.
Ergo Proxy - Most kezdtem, egy posztapokaliptikus világban játszódó történet, eddig nagyon tetszik. Többet még nem tudok róla mondani!
La Maison en Petits Cubes - Ez pedig valami fantasztikus. Mestermű. Némafilm, 12 perces, nagyon érdekes animációval. 2009. február 22.-én megnyerte a "Legjobb animált rövidfilm" kategória "81. évi Akadémia Díját". Ezt aki teheti nézze meg. Csak 12 perc, nem vesz el többet akkor sem, ha nem tetszik. Ez is letölthető az AA-ról.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote