View Single Post
  #124  
Old 02-14-2011, 10:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha 2% készültségkönnyítéstől életképtelenné válik az adott faj (egy könnyítéstől miért?!), akkor válassz másik fajt, ami nem rendelkezik az általad 100%-os büntetésnek tartott malusszal.
Ati, teljes tisztelettel megkernelek, hogy ne irj olyanokat, amit meg csak nem is emlitettem. De ha megis, legyszives mondd meg, hol irtam, hogy ettol barmelyik faj is eletkeptelen lenne. Koszonom.

Nem ertem a mentalitasod: Van egy szinte betonba vesett velemenyed, es jofejsegbol azt a latszatot akarod kelteni, hogy szamit a velemenyunk? Sut az osszes beirasodbol, hogy Te ezt mar reg eldontotted, es mondvacsinalt ervekkel probalod megvedeni az igazad. Hidd el, erre nincs szukseg. Ird be, hogy igy lesz, igy dontottem, punktum, mint par mar esetben mar volt erre pelda. Szerintem sokkal korrektebb, mint felesleges koroket futtatni a fel hoditoval.

(Irjatok erveket, amiket ugy is ledorongolok es kiferditem amiket irtok, es csak a sajat szemszogembol latom a dolgokat... - Ennek mi ertelme?)

Bocs a kifakadasert, de ez mar nem az elso olyan beirasod, amiben olyanok vannak, ami az idezett hszben nincsenek, maximum nagyon elrugaszkodott ertelmezessel lehetne belenezni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post: