View Single Post
  #121  
Old 02-14-2011, 10:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
akkor most jöhetne a kérdés, ha egységes 1% lesz akkor mondjuk más fajok maluszát is elvesszük bizonyos akcióknál? vagy csak a varázslatban gyenge fajoknak kedvezünk?

Hátrányok:

a tolvajok és a varázslók minden alkalommal 1%-kal jobban fáradnak

gondolom az előnyök és hátrányok úgy lettek felállítva, hogy kiegyenlítik egymást. ha eltörlünk mf ork esetében egy hátrányt akkor megbomlik az egyensúly

szerintem ne nézzen távot ugyanannyiért egy mf óriás, mint egy mf ork, mert más téren sem egyenlőek a feltételek. egyik faj ebben a másik faj abban jobb.
Erdemes azt is elolvasnod, amit en irtam. Valamint ne ferdits, kerlek. Nem toroljuk el a faji hatranyukat, hiszen az osszes tobbi varazslatra ervenyes lesz. Neked is csak azt tudnam irni, amit az elobb: ilyen jelentos konnyitesnel az 1%-os reszlet, amit masodjara is beidezel, mar 100%-os buntetest jelent, ami egymashoz viszonyitva rengeteg.

Kepzeld el mondjuk, hogy a terkapu az orknak/gnomnak ezentul nem 5%, hanem 10% lenne. (Ez most csak pelda, nem gondoltam, hogy a gondolatom erzekeltetni is kell)

Ujra irnam, ettol az osszes tobbi varazslatra megkapja a maluszt, ami rengeteget szamit.

Igazabol az ellenzoeket nem ertem, szegeny mf-el igy is alig vannak, talan egy minimalis szinten konnyebbe lehetne tenni az eletuket...

Mi okotok van ellenkezni, mitol tartotok? Ettol meg ugyanugy gyenge lesz az mf...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links