View Single Post
  #554  
Old 05-18-2009, 18:08
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
teszek rá, ki mit gondol...
tudom, hogy nem csaltam, megkérlek, ne vádolj ilyennel
köszönöm
Pool én tényeket mondtam. Nem értesz egyet a 6 leírt ponttal? Mi történt másképp?
Nekem ez alapján csalás másnak lehet nem.
A te szavad a párbajokban tett mondatok után nekem nem érv sajnos.
Mivel tudtommal a párbaj vége után Ati már nem tud mit tenni mindenkinek csak a saját véleménye lehet meg a dologról.(lehet tévedek)
Én nem titkolom az enyém:O)
Vége van a szép életnek én kimondom amit sokan nem de gyanúsítok én igen nem akartam,mert nem voltam ott de nevetséges,hogy még Pool a mellét veri rá.

Kubbi azért erősen csoda jellegű esemény történt ha figyelembe vesszük,hogy ki volt a másik személy Pool mellett.
A védekezés az első hsz-kre gondolom 12:10körül tegnap a szerencsére mára válasza : Nem játszottunk össze.

Azzal Pool is belátta,hogy ennek csalás szaga van. Attól függetlenül,hogy állítása szerint nem csalt be kell mindenkinek látni ,hogy egy ilyen jelegű esemény bekövetkeztére nagyobb esély van csalva.
Én a nagyobb esély pártját fogom ez van.
Aki évek óta játszik nem is fog másfajta csalást elkövetni. Nem fog olyat amire mindenki azt mondaná 100% egyértelmű.
Így marad a 2 tábor kik szerint bunda volt és kik szerint nem.

Bár én azt nem értem akkor:
Sok panasz volt,hogy a pontversenyt elrontják az üresek , bénázók és ezért ne legyenek felvéve.
Ha Tuvalu szabályos is volt nagyobb bénázást és nagyobb pontváltozást okozott,mint bárki eddig. Akkor ilyenkor mi is van? Ne legyen bevéve?
( ezt most komolyan gondoltam)
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 05-18-2009 at 18:19..
The Following User Says Thank You to Harcosok For This Useful Post: