Thread: 1A események
View Single Post
  #13649  
Old 09-05-2013, 15:45
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Persze, szétdobálás utáni összeállás közben... szerintem így még szánalmasabb egy szétdobálás, mert azt mutatja, hogy semmi más nem volt, csak egy menekülés, amit a hasznukra fordítanak. A legrosszabb, hogy van is rá lehetőség.
Ti vagytok inkabb szanalmasak Jar a szatok amikor nem is tudjatok hogy miert. Meg aztan mintha te nem dobaltad volna szet a klant regebben.
Azt hogy a mult heten nem voltam, sajnos apukam meghalt es pont temettem mikor engem utottetek, na jol van nem tortent semmi engem az nem igen erdekelt mert az en orim nem szamit egymagaban.

De azt hogy en szanalmasan szetdobom a szivemhez nolt klant oka kell legyen, ez volt az elso hogy szetdobtam a klant miota en vagyok a vezer. Ha nem jon rank senki sem akkor is majdnem ez lett volna, mivel mar par hete megvolt beszelve, hogy elvagyunk tunyulva, paran lefognak fordulni, a tobbi meg egy meghatarozatlan idore kiall a jatekbol, mindossze annyi tortent hogy 1 hettel hamarabb fordultak, ha utanuk kerestel volna latnad az 5be vannak.
Mint vezer nem tudtam megengedni hogy ne tudjanak fordulni, foleg egy olyan orszag ahol mar tobb mint 20K kor van.
A maradek klanba meg eletet kell hoznom, es annal jobb megoldas nincs mit ujbol alulrol kezdeni.
Akarsz bizonyitekot? Ott van latod, azelott mindig kisklanoztunk, most a nagy van lennt.
Ugyhogy gondoljatok amit akartok.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ghosti For This Useful Post: