View Single Post
  #12  
Old 10-06-2007, 11:34
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nézd, én Magyar vagyok. Itt születtem, Magyarországon, Európában.
Haza-, és Európaárulás lenne egy olyan csapatot szeretnem, aminek a gyökerei (akármilyen régre is gyökeredzik vissza) nem 100%-osan európaiak, vagy magyarok.
Egy szellemiségében izraeli csapatnak, mint amit te feltűntettél az aláírásodban, nem áll módomban 'hazai'-ként szeretni.
Elismerem a teljesítményüket, hogy mindig ott vannak az NB1 'TOP'-jában, de szeretni sose fogom őket.
És nagyon visszásnak tűnik nekem, hogy egy idegen nép (igaz többszáz éve) Hazánkba telepedett tagjai most megmondják, hogy mennyira "szar", hogy valami még egyáltalán Magyar, és mennyire nem tetszik nekik, hogy itt vannak még Magyar-érzelmű emberek, és hogy ilyen, Magyar topic-okat nyitnak.

Nekik üzenem, hogy soha az életben nem fogják tudni kiírtani a szívünkből azt, amit újra és újra megpróbálnak...

Aki fenti leírtakat nem érti, azt ezennel szépen megkérem, hogy ne reagálja le, legyen olyan kedves.

Mellesleg az nem a topicot minősíti, hogy kiforgatod a szavakat amiket leírtam.
Az van odaírva, hogy mindenkit szívesen látok itt, lehet beszélgetni egymással, megosztani a gondolatokat, drukkolói tapasztalatokat, stb. De egymás piszkálását a Foci nevű topicba ejtse meg az, aki ezt akarja csinálni.
Reply With Quote