View Single Post
  #2  
Old 05-07-2015, 22:21
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default véleményem

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
A játékon belül a bal oldalon lévő főmenü már olyan hosszú, hogy szélesebb monitorokon vagy laptopokon lemarad az alja (kilépés), csúszka meg nincs rajta. Le kell vegyem a laptop képernyőjét 70% és mivel vén vakegér vagyok így az apróra zsugorodott betűket alig látom.nem lehetne tömöríteni a dolgot esetleg kisebb térközökkel? Esetleg én nem értek a beállításokhoz? Firefoxot használok és nem is akarok más böngészőre áttérni.
Hát nekem elég széles(18,4") laptopom van aminek a kijelzőjén a főmenü még bőven elfér, kb. a kijelzőm felső kétharmadában elfér 100% nagyítás mellet firefoxban. Szerintem a te gondod inkább a kis kijelőkön jelentkezik ami engem akkor érint amikor telefonról játszom.

Valjuk be a telefonos(mobilbarát) felülete enyhénszólva is használhatatlan azok nélkül a funkciók nélkül mint pl. a pontlistában a sorszámra kattinta egyből az lesz beírva támadandó ellenfélnek.

Engem a telefonon ez annyira nem zavar mert a telefon szerencsére okos és jól kezeli a menüsáv görgetését de pl. a mostani kisebb telefonom már nem.

Szerintem lehetne egy csoportosítást létrehozni ahol legördülő menükben lenne összefoglalva a most térközökkel tagolt elemek. Hogy a nagy monitoron játszókat ez ne zavarja mindezt lehetne a beállításokból ki és bekapcsolni mint fejléc grafikai minőségét pl. Vagy ha ezt túl nehéz megvalósítani akkor igazad van és már egy görgető sáv is sokat segítene bár szerintem az kényelmetlenebb. Esetleg vissza lehetne hozni a régi, alul elhelyezkedő menüsort(szintén választható funkcióként mint az előbbi ötletemet).