View Single Post
  #1  
Old 06-21-2008, 13:36
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default Új belső fórum vs. régi belső fórum

Sziasztok!

Hidegzuhanyként ért a belső fórum rendszerének megváltoztatása. Első blikkre kishíján kiszálltam a játékból, de nem volt szívem megtenni.
Mint mindig, hirtelen fejjel nem láttam tisztán a dolgokat, de mostanra úgy érzem letisztult, ráadásul azóta volt alkalmam többekkel felvenni a kapcsolatot és felmérni az Ő véleményüket is az új fórummal kapcsolatban. Úgy gondolom, hogy az én ismerettségi köröm csupán egy kis szegmense a teljes közösségnek, tehát még mindig nem teljes a kép.
Van ötletem, amivel érzésem szerint javíthatnánk a jelenlegi helyzeten és mindenki számára elérhető, kultúremberhez méltó fórumkörnyezetet lehet teremteni, az újoncokat sem mellőzve. Kérlek Titeket játékostársaim, hogy alkossatok véleményt, szavazzatok, illetve toldjátok meg a saját ötleteitekkel az általam vázolt lehetőségeket.

Be kell látnom, az új rendszerre szükség van..
Ellenben a meghívásos rendszer gátolja a kapcsolatok fejlődését, nehézkes (főleg az újoncok számára) és kesze-kusza a sok hirtelen indított új fórum miatt.

Javaslatom szerint maradna a jelenlegi meghívásos rendszer, de lenne egyetlen közös, az összes 5-ik szintű csoportot is magába foglaló, meghívó-mentes fórum is.
Reply With Quote
Sponsored Links