View Single Post
  #68  
Old 11-09-2016, 19:20
Balcsi Balcsi is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 55%
Default

Sziasztok.
Nekem is volna egy ötletem, azt hittem hogy egyedi lesz az ötlet.
De hál istennek, nem így van. Végig olvasva a hozzászólásokat, mások is fel vetették már a két faji varázslat kérdését.

Az enyém az volna, hogy legyen az embernek két faji varázslata.
1. Tükörvarázslat, akár mostani formájában is. Ez egy jó varázslat.
Egy kiegészítéssel, adjon a tolvajoknak +5%-ot védekezésre és támadásra.
De továbbra sem befolyásolja jobban a lopható-ölhető-pusztító képességet.

Először 10%-ra gondoltam, még így sem lenne olyan erős mint a félelf, de lehet az sok.

2. A második varázslat a "Szent áhítat" fantázia nevet adtam.
Ennek a varázslat ideje alatt, a sereg kapna 10% védekező erőt és támadó erőt. A varázslók kapnának 10% védekező erőt és támadó erőt.

A varázslat kulcsot rakna a templomokra, a rúna lopás ellen 70% vagy 80% védelmet kapna. A mindenkori lopható mennyiség 30 vagy 20%-át vinnék.
A varázslók gyilkolása ellen kapna 30% védelmet Tehát az mindenkori ölhető mennyiség 70%-a halna. De a mészárolás ellen nem kapna védelmet, csak a tolvaj akció ellen.

A könyvtárra rakna kulcsot 70% v. 80% v. 90%-ot, tehát a tekercseket a mindenkori lopható mennyiség 30-20 vagy 10%ot vinné.

De a raktárra nem lenne ez a védelem.

Kiegészíteném azzal amit előző hozzászólásokban fel vetettek, a tornyokban az Íjjak 7 pontot védjenek.

Így utólag végig olvasva, jó meg erősítettem az embert, az százalékokon finomítani is lehetne.

A varázslatokat külön használhatja csak, egyszerre csak egy lehet aktív.
De bármikor változtathat hogy melyik legyen fent, ez lenne benne a különleges. Nem hiszem hogy egy tolvaj beállítottságú játékosnál nem a tükörvarázslat lenne fent, de támadás esetén akár át is kapcsolhatja, akkor kap egy kis bónuszt a seregre. Még toliként akkor is be mennek hozzá.
Ugyan ez vonatkozik a sereget vagy varit tartókra, akkor minek a tükörvarázslat, ha a másik jobb, de hadikén át is kapcsolhatja, akkor meg a tekercseit viszik.

Gondolva arra hogy egy új játékos vagy a hullát választja, vagy az embert, de most mind a kettővel nehéz játszani egy kezdő játékosnak.

Ezt így 5. vagy a 4. szinten el tudnám képzelni, feljebb akkor sem lenne erős.
Reply With Quote