Thread: 1A események
View Single Post
  #12763  
Old 11-25-2012, 12:11
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post

A Dragonrol nekem mas a velemenyem. Lehet jobban harcolnak semmibol mint te egy hatalmas vagyonbol. Ok megtanultak kevesebbol is tobbet produkalni.
te szerintem valamit nagyon félreértettél
kezdjuk ott hogy egy szoval nem mondtam hogy bénák lennének
biztos azért volt régebben 3 torpéjuk mert ok a semmibol is jobban harcolnak és nem azért mert tudják hogy az anyagi háttér elengedhetetlen a harchoz
tény hogy a dragon azon kevés klán kozé tartozik akik frankon átlátják az A-s játékot és klánszinten képesek gondolkozni
alapbol egy bizonyos szint folé nem lehet fejlodni játéktudásban ugyhogy ez a jobban harcolnak a semmibol mint én hatalmas vagyonbol ez kicsit vicces kijelentés
kérdezd meg jocot ellene már harcoltam 3 hadija ellen 1 hadival anarchban
ha nem lett volna "kifogyhatatlan" tartalékom esélyem nem lett volna felvenni a kesztyut
de mivel sokkal jobban álltam anyagilag ezért ki tudtam jonni ugy a harcbol hogy tobb bekapott sereggel ugyan de nálam maradt a végén tobb fold
hasonlo képességu játékosoknál simán donto tud lenni kinek mennyi pénze van
a legtobb extrém stratégiához brutál anyagi háttér szukséges

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post

akkor is, es most is felajanlom hogy ha adsz egy orszagot anarchban, harcolok Veled, ha szeretned. Hogy nehezen utotted be, az meg csak a jo (vagyis inkabb lusta) felepitesnek volt koszonheto, semmi masnak.

Azt nem mondom, hogy nem szamit a tartalek - de nem _csak_ az szamit, nagyon nem.
tény hogy felajánlottad anno hogy harcoljuk 200 hekin
ahol még 4 yard is szinte kifogyhatatlan tarcsinak számit és ott harcolni a vicc kategoria
de mondjuk 10K heki felett mit tudsz kezdeni azzal ha beverlek te szembejossz
leesek de van pénzem meg tartalék tábim hogy utánadfokozzak és visszakisérjelek
neked mondjuk van 10mrdod nekem meg 100mrd
szerinted képes lennél nyerni ilyen szituban ?
mert szerintem esélytelen lennél
és nem azért mert én lennék superman
hanem szimplán az anyagi folény miatt
én tisztelem a te játéktudásod meg az elhivatottságod
a dragonos srácokat is profiknak tartom
tény hogy sokszor a játéktudással a javadra tudsz forditani egy vesztes szituáciot anyagi hátránybol is
de 2 hasonlo képességu játékos(vagy akár klán) esetén az anyagi javak simán befolyásolni tudják a végeredményt
mert egy bizonyos szint folé fejlodni nem lehet ott meg 2 dolog fog donteni
hogy ki tud tobbet gépnél lenni és kinek fogy el elobb a tarcsija

Last edited by NewJackCity; 11-28-2012 at 19:50..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to NewJackCity For This Useful Post: