View Single Post
  #17  
Old 09-28-2008, 23:13
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ej ej a jó öreg wow

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Az a jó öreg WoW. Rég játszottam, de talán így visszanézve jobban átlátom, mit is jelent egy ilyen játék.

Először is kiemelném, hogy az eredeti játék sokkal jobb játékélményt nyújt, mint bármelyik törtszerver. Elhiszem, hogy egyik-másik illegális szerón akár 100-200 játékos is megfordul csúcsidőben és hogy alig napi 1-2 dc van, illetve a questek akár 90%-a is működik bugmentesen, de... ez tényleg csak kipróbálásra elég.
na ezzel maximálisan egyetértek kivétel azzal, hogy már magyar törtszerver is van ahol 2 ezren játszanak, európain meg 8 ezer online gamer is megfordul

a másik amivel egyetértek (csak most nem idézem) az h függőséget okoz. hát nem gyengén... emlékszem nyáron nem keltem fel semmiért délelőtt.. erre klántársam hívott (akkor tört szerón toltam) h megnyitották bt-t mennem kellene hélelni reggel 8kor...

tapasztalataim tört vs eredetin; eredeti minden szempontból jobb kivéve h nem ingyenes... (bár játszottam olyannal aki abból élt ill keresett vele h aranyat adott el...) mondjuk most törtön tolom (eredetire sajnálom a pénzt, inkább a májamnak kell) meg vagyok elégedve vele.. viszont ha törtözöl ne olyanon told ahol nincsenek min 400an (vagy 4 ezren).
jah még valami tankadin powa
Reply With Quote