View Single Post
  #14  
Old 09-28-2008, 22:56
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a jó öreg WoW. Rég játszottam, de talán így visszanézve jobban átlátom, mit is jelent egy ilyen játék.

Először is kiemelném, hogy az eredeti játék sokkal jobb játékélményt nyújt, mint bármelyik törtszerver. Elhiszem, hogy egyik-másik illegális szerón akár 100-200 játékos is megfordul csúcsidőben és hogy alig napi 1-2 dc van, illetve a questek akár 90%-a is működik bugmentesen, de... ez tényleg csak kipróbálásra elég.

Ugyanakkor ha valaki azt mondaná, hogy "nesze öreg, itt van 15K forint, töltsd fel belőle az accodat és vedd meg a bc-t", valószínűleg megköszönném a lehetőséget és otthagynám a rákba. Emlékszem, volt olyan nap, amikor 12 órát ültem a WoW előtt. Csak wc-re jártam ki kb., még a kaját is a gép előtt ettem. Hiszen mindig akad egy újabb quest, egy újabb whisper, hogy menjek tankolni egy instába, stb. Volt olyan is, hogy nyár közepén magamtól felkeltem már 7 órakor, hogy minél hamarabb megszerezhessek egy újabb fegyót, skillt, vagy akármit.

Nagyon durva függőséget okoz a játék és csak olyannak merném ajánlani, akinek nagyon erős önkontrollja van.

A honor pontok után meg érdeklődj szvsz valamelyik gm-nél, mert törtszerverek esetében az sem biztos, hogy működik ez a rendszer.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote