View Single Post
  #124  
Old 04-13-2014, 02:38
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok! Mivel régi A-s vagyok és megrögzött "A" párti, ezért gondoltam én is beírok valamit aztán majd eldöntitek.

Szabirendszer: A régivel semmi bajom sem volt. Hosszú évek alatt működött, és nem volt vele probléma. A-ban ki lehetett számolni a szabis klánokra állást és nem ugy van mint most, hogy szabin van, de akármikor előjöhet pár óra múlva.
Lentebbi szinteken, meg egyenesen utálatos dolog volt amit több játékos ellenem művelt. Délelőtt letámadott, délután beléptem már szabin volt. Másik szinten egy szabis ori előjött lefosztotta a kis 3y-omat, majd mire észbe kaptam ismét szabin bújkált hetekig. Elég elszomorító volt, hogy még megtorolni sem lehet, mert előugrik-visszaugrik egy kis pihire. Viszont annyiból meg jó, hogy aki tényleg nem ér rá az szabizik. Más kérdés, hogy ennek a játéknak nem a szabis orikról kellene szólni. Már ígyis kevesen vagyunk, nem úgy mint 8-10 éve.

Klánszétdobás: Gyűlöletes dolog szintén. Erre ötletem az lenne, hogy míg 2 körre van egy klán addig ne lehessen klántagot kitenni. Ha szét akarom dobni a klánt akkor azt csak akkor tehessem meg ha nincs 2 körös közelségben ellen klán. Bevenni hasonlóképpen lehessen. Nem tudom jó gondolat-e, majd eldöntitek.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote