View Single Post
  #2  
Old 10-19-2007, 12:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Üdv Mindenkinek !

Tegnap kora estétől késő estéig heves szócsatáknak adott helyet a Fórum [u] ,ami sajnos gyakran előfordul mostanában. Eleinte csak szájkarate volt,ami átcsapott vitába,ami elfajult egészen addig,hogy vádaskodás és sértegetés lett a vége. Ati természetesen a résztvevőket honorálta,eddig senki nem hördült fel,hisz tudtuk,hogy megérdemeljük. Nekem alig fél órája telt le a büntim és mint szokásom,beköszöntem fórumon .. pár eszmecsere után egy tegnap esti vitától teljesen független dologgal,a nyelvészettel kapcsolatban megemlítettem az egyik tegnapi résztvevőt,hisz Ő ért a dologhoz... erre megkapom a második tiltásomat,mondván a fórum nem egymás sértegetésére való. Kérdem én,Ati,hát hol sértettem én meg bárkit is?Hisz az első pirosamból is levontam a tanulságot.
Nem vagyok felindulva,szóval lehet hozám szólni .. csak nem értem a dolgot.
Köszi előre is a választ !
Valamiért divat lett az U-ban (és az X-ben, micsoda párhuzam ) az utóbbi napokban, hogy sértegetitek egymást, bármiáron. Nem kevésszer szóltam, hogy abba kéne hagyni, mindannyiszor folytattátok. Kitiltás után is. És újabb kitiltás után is.

Sajnálom, ha egy fórumon nincs más téma, mint egymás sértegetése. Ha ez a helyzet, akkor eljutunk lassan odáig, hogy az ezt élvezők nem tudnak többet írni, és a probléma megoldva, további teendő nincs.

Persze be lehetne még tartani a fórumetikettet is.

Amelyik egyszerűbbnek tűnik...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote