Thread: 1A események
View Single Post
  #14175  
Old 07-23-2016, 11:43
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Úgy látszik Jack te sosem fogsz megtanulni írni. Pedig azt hittem, a hódító nem támogatja az alternatív írásmódot.

Attól, hogy most mindenkit próbálsz rossz színben feltüntetni, nem lesztek szebbek.
Amikor én kezdtem a hódot, a játékon belül sokan felnéztek a Big Gunra. Valóságos legendaként beszéltek róla. Ez az, amit a Dragon sosem fog elérni, az ilyen húzások miatt. Szvsz nem volt szép a végére ilyen alattomos módon jutni egy kis plusz hekihez, de ha nektek nem rossz ettől kicsit a szájízetek, lelketek rajta. Egy ismerősöm gyakran mondogatta, hogy a játékstíluson meglátszik az emberek személyisége is. Ki milyen a játékban, olyan az életben.
Ez nem csak egy játék - a Hódító egy közösség. Nem csak az számít mit, hanem az is, hogyan.
A-ról pedig már megtanulhattuk, hogy legtöbbször még a személyes barátságok se számítanak. A törtetés lehet, hogy meghozza az eredményt, de a cél nem szentesíti az eszközöket.

És bocs Jack, de ha írsz még egy litániát, valszeg nem olvasom végig, mert ez a random írásmód túlhevíti a processzorom és ezzel nem vagyok egyedül.
Azért, amikor a big átvette az első helyet a pannontól ott is voltak elégedetlenkedések.. és elég jogos is volt.. sokban nem különbözött az a helyzet a mostanitól..
A hódító egy játék, attól hogy van egy barátom egy klánban, még nem fogom ráerőltetni a klántársaimra az mnt-t az adott klánnal, és én sem fogok dühöngeni, ha az adott klán esetleg megtámadná az enyémet.. szerintem úgy van értelme a játéknak, ha játszhat is az ember..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to none For This Useful Post: