View Single Post
  #212  
Old 11-18-2014, 14:08
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Az a gond, hogy kb ugyan azt tudom leírni, mint eddig..

Nem ez úgy hangzik, hogy, ha nincs éjjel a klán vagy a fél klán, akkor elmehetnek szabira így nem kell attól tartani, hogy beütik őket a szabi miatt..
Epp nyaron figyeltem mert ugye olyankor gyakoribb nyaralasok miatt hogy egy ket klan az ejjeli Or hianya miatt beszabizgatott ejjelre. Nekem pl. az volt az elso gondolatom milyen kar, hogy ilyen messze vagyunk, egy teljes hetig figyeltem hogy pontosan hany orakor nyomogassak a szabit, mert ugye olyankor 3 oraig nem tud senki vissza jonni es nem is fognak csak reggel, ha kb 3 korre tudtam volna igazitani magunkat biztos kikuldtem volna a sereget mielott az utolso benyomta volna a szabit.

Na nezzuk, nem kell fele csak 1/3 a csopinak rutinosan szabizzon be ejjel, varialhatok ma 9 kor, holnap 11 kor egy ugyes szovi elobb utobb elkap, csak turelem kell hozza. Varialhatod ahogy akarod, mert ha azt mondod ja ha kevesebb mint 5 korre van egy klan akkor nem szabizunk stb... elobb utobb kiokoskodjak az ellentetet es nehanyszor beutnek ilyen rutinos szabira meno klanokat, akkor meg azert vagy itt kiabalni, hogy hat ha fele klan beszabizott akkor ne lehessen mar sereget kuldeni, vagy ha jon sereg vissza tudjanak jonni rogton szabirol?

Quote:
Szerintem 1/A-ban az a leginkább elrettentő, hogy 1: baromi magasra kell felmenni a forduláshoz, hogy szemet is kapj(9k heki) 2: nem igazán szabizhatsz, mert a klán sebezhetővé válik.. ne a jelenlegi inaktív helyzetet nézd, mert nem ez a normális..
Te mondod hogy baromi magas? Nem 1 milla ertek a top. Mivel mindig a jelenlegi helyzethez kell igazodni en most ezt nezem, most elmehetsz barmikor szabira.

Quote:
Szabit könnyen használhatják a régi klánok, de újaknak nincs több ezer kör szabi a klánban..

Amit te mondasz, az a régi játékosoknak számít, akik már megunták/kezdik megunni az A-t.. őket lehet visszahozza, amit én mondok, az inkább a kevésbé tapasztaltaknak/kevesebb szabad idővel bíróknak szól, esetleg azoknak a régieknek, akiknekaz idő múlásával kevesebb ideje lett a játékra..
Nagyon ellentetbe van azert a ketto. Hozzunk vissza jatekosokat meg ujjakat mert jatszani akartok nem vegetalni, de annak ellenere kapjon mindenki ingyen szabit megint? Lehessen szabira tenni klanokat es legyen a top a jelenleginel is kevesebb mert lassabban jatszunk, nincs ravalo stb... az allando beszabizas miatt?
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote