Thread: Hulla update
View Single Post
  #10  
Old 02-02-2016, 18:38
sij13 sij13 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Rotcsa View Post
Erre nekem sem volt konkrét matematikai összefüggésem. Csak úgy éreztem jogosnak, hogy a hulla rendelkezzen a saját eszenciája biztosította előnyökkel. pl minden 10 egység fertőzésre 5 pont támadóerő juthatna. Vagy Találjatok ki valamit.
Az a baj,hogy a betegség mértéke elvileg változó-gondolom,de nem biztos-. (Bár én a saját kis súgómban azt írtam,hogy 0.75%/kör az elhalálozások száma a népességből, igazából olyan sokat még nem teszteltem és könnyen lehet,hogy ez az érték csökken, sőt, az is lehet,hogy nem 0.75%-ról indul.-sok sok bakit kiírtam én már a fórumra )Kalkulálhatsz vele,de az se lesz 100% és a betegség csak a lakosokat öli le,szóval hadilag nem sokat tudsz rajta számolni.Hiszen azt sem tudhatod,hogy rabol-e a gazdája embereket másoktól egyfajta pótlásként. Bár az emberrablásra feltehetőleg pont a hulla lesz a célpont,mert annak úgyis sok népe van -ha nem butus,akkor sok van neki-.Sok alatt azt értsd,hogy amennyi biztonságot nyújt a sok sok gonosz hullagyilkos ellen. (bár nincs olyan,hogy tökéletes védelem,a hullát a legkönnyebb szétrombolni. DE! Legalább minimálisak a katonai veszteségei -már amikor az-)
Reply With Quote