Thread: Miért???
View Single Post
  #4  
Old 04-06-2007, 07:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by attila1988 View Post
Miért nem lehet, privát üzenetben úgy beszélni ahogy akarok, miért kell azért egy hétre kitiltani a játékból, Ha valakinek nem tetszik a hangnem akkor tegyen mellőzött országgá és kész... És miért támadhatnak addig, az országom mégse fejlődhet. Arra meg külön kíváncsi vagyok, hogy a VIP körök addig csökkennek-e amíg nem tudok belépni... Ez egy gyerekes óvodás módszer, hogy szaladunk a supporthoz, hogy csúnyán beszéltek velünk egy üzenetben. Kíváncsi lennék arra, hogy más hogyan reagál arra, ha elküld 10.000 elitet támadni (felfelé) aztán alulról egy kis csira betámad elvisz egy csomó barakkot aztán a 10.000-ből egy rakás elitet el kell adnia a helytartónak, hogy ne menjenek el...
És az nem gyerekes hogy itt sírsz ? Amúgy én általában úgy reagálok arra ha betámadnak hogy megpróbálom kivédeni ha nem megy akkor pedig visszatámadok De nem írok csúnyákat az elenfélnek még ha nagyon is szeretnék akkor is kontrollálni kell magadat Tudod önkontroll
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote