View Single Post
  #36  
Old 01-31-2007, 15:11
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Megpróbálok egy új topicban én nis összeszedni egy szavazást. /tartozzon ide szóval csak szavazás céljából nyitom. De ott is lesz a más opció./
Inkább ne
Ahogy a bogár is mondta tutira ott is a "más" fog nyerni.
Zeneileg én is mindenevő vagyok, de nem akartam már mindet kipipázni, de pár együttest amit kedvelek idebökhetek... az után írányozzon midenki ahová akar
-U2
-Toto
- 2Unlimited
-Offspring
-Eddy Grant
-Eros Ramazzotti
-UB40
-Dr Alban
-Dj Bobo
-La Bouche
-Captain Jack
-Roxette
-Scooter
-The Prodigy
-Bruce Sringsteen
-Depeche Mode
-Michael Jackson
...és még sok más
A volt Jugoszláv tagköztársaságok közül:
-Dino Merlin
-Ceca
-Colonia
-Hari Mata Hari
-©ako Polumenta
-Saąa Matić
-Dr Iggi
-Goran Bregović
... és mégtöbb más
A magyar elóadók közül:
-Kerozin
-Kozmix
-Máté Péter
-Edda
-Republic
-Piramis
-Ákos
-Omega... Kóbor Jancsi mindig is nagy arc volt
...és persze, hogy még sokan mások
Komolyzenét is alkalmattán szoktam halgatni. Nagy kedvencem pl:
-P.I.Csajkovszkij - Hattyúk tava
-Georges Bizet - Carmen
-Maurice Ravel - Bolero
...soha nem felejtem el kisiskolás zenetanáromat, aki 12évesen megszerettette velem a kolmolyzenét. Feltett egy lemezt és az osztálynak le kellett rajzolni mit hall Néha nagyon brutálisra sikeredett, de meglepő, hogy az esetek 70%ban gyakorlatilag azt rajzoltuk amiről a zene szólt Például amit az osztály művelt Bedrich Smetana - Vltava című művére... uff ... a rajzok nagyon eltértek, de amikor összeraktuk a őket minden ott volt ... a folyó teljes szakaszában minden eseménnyel, ami mellet elhaladt, csak nem 1rajzon, hanem mindenki más-más dologra lett figyelmes Vannak dolgok amire úgy érzem örökké emlékezni fogok...szép kisiskolás emlékek
Nagy szerelmese vagyok a zenének és véleményem szerint lehetetlen összeálítani egy olyan listát, amire azt lehetne mondani, hogy nah... ebben minden zenei irányzat benne van
Reply With Quote