View Single Post
  #257  
Old 10-28-2012, 12:18
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
bár nem tőlem kérdezted, de válaszolok..
könyvtárazás egy átlag játékosnak jó, mert nem kell könyvtárakat tartania, a kopás pótlása miatt is jó, ha lelopják pótolhatja a hiányt..
tehát igen!! jót tesz a játékosoknak.. az átlag játékosnak ez nem negatív.. miért lenne ez rossz? mi kárt okoz neked egy tekiíró? (max annyit, hogy olcsóbb a teki, így olcsóbban kell neked is eladni, de ha úgysem íratod, akkor ugyanúgy olcsóbban is vetted, tehát ez sem gond)
számomra semleges(nagyon rég óta nem írok tekit nagy tételben), sőt lehet az lenne az érdekem, hogy nehezítsük a tekiírók dolgát, de saját érdekem miatt nem akarom a játékot megváltoztatni, úgy hamar unalmassá válna..
Ezt most úgy mondod mintha a megírt tekercsek a kopás ellensúlyozására lennének. Pedig tudod, hogy nem. A többször leújrázott fajtánként több millió tekercsre nincs valós szükség. Csak 1 országomban több tekercs van, mint ami 1 évnyi kopás fedezéséhez kéne . Pedig jómagam mindig is a csóróbbak közé tartoztam.

Mi kárt okoz nekem a tekiíró? Semmit. Én is szoktam tekit írni. Mi kárt okoz a félelfeknek a tekiíró? A megélhetését veszi el. Ha megírom a játék elején a tekercseket(lophatatlanul), akkor útközben nem kell termelnem. Tehát a félelf sem fog találni útközben olyan országokat amik termelnek, így nem is tud lopni tőlük. Ezért inkább ő is elkezd tekit írni. És itt kilyukadunk a jelenlegi helyzethez, hogy még a félelf-mániások is inkább beállnak a nyomdász szövetségekbe, ami eléggé megöli a játék hangulatát.
Reply With Quote