View Single Post
  #42  
Old 04-30-2015, 16:56
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez egyéni pozíció kérdése (van-e körülötted hosszúnevű ország, vagy nincs), illetve saját magad tűréshatárain belül tolhatod szét az oldalt kedved szerint. Ezt korlátozni nem akarom. Ha 7 darab zavar, akkor annyit már ne vegyél fel. Aki mindenképp 10 akciót fel akar venni, az pedig ezt a kompromisszumot meg kell, hogy kösse saját magával.
Engem az oldal széttolása nem zavar mert elfér a 18,4"-es kijelzőn de két dolog zavar. Illetve egy zavar egy pedig egy fejlesztési ötlet.

Ami számomra zavaró mert elrondítja az oldalt, ha több akciót teszek be akkor széttolja az oldalt de az oldal keretét adó zöld mintás sávot ami föggőlegesen határolja az oldlat nem tolja arréb, sőt a menü sávot sem. Ezen esetleg lehetne javítani, hogy amikor 7 vagy több akciót rakok be akkor ezt a keretet és a bal oldali menü sávot is tolja arréb, hogy az oldal szép szimetrikus maradjon a középvonalhoz képest.

Amit pedig nagy örömmel látnék mint fejlesztés, hogy a számokat le lehetne cserélni ikonokra, ezt akár a felhasznúló is eldönthetné, hogy akarja-e az ikonokat a számok helyett de engem személy szerint az se zavarha a számok megszűnnek.
Sokszor van azzal bajom, hogy a beállított 7 akcióból hirtelen nem tudom, hogy az egyes vagy a kettes a fosztogatás pl. Ha tudnál tervezni olyan ikonokat ami ezt egyértelműen tudják ábrázolni az szerintem sok álmos játékos játékát megkönnyítené de ez csak egy ötlet.
Reply With Quote