Thread: 1A események
View Single Post
  #14180  
Old 07-24-2016, 10:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Bár volt szerencsém belelátni a stratégiájukba, tanultam tőlük trükköket, nem akartam minősíteni sem őket, sem titeket.
Hát pedig megtetted a minősítést. Sőt, kijelentetted, hogy alattomos, sunyi társaság vagyunk a való életben is:

Quote:
Originally Posted by Rheia
Szvsz nem volt szép a végére ilyen alattomos módon jutni egy kis plusz hekihez, de ha nektek nem rossz ettől kicsit a szájízetek, lelketek rajta. Egy ismerősöm gyakran mondogatta, hogy a játékstíluson meglátszik az emberek személyisége is. Ki milyen a játékban, olyan az életben.
Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Én még emlékszem egy debreceni talira, ahol egy hanyatlásos hölgy gondolta naívan, hogy meg lehet beszélni a klánok közötti konfliktust, de csalódnia kellett, mert az ő elmondása szerint meg se hallgattad. Ezért vagyok kicsit csalódott én is veled kapcsolatban.
Hát az én emlékeimben egy tök jó tali van... Tényleg nem beszéltem meg senkivel semmit. Tudod nekem mindenhol ellenfeleim vannak, nem jellemző az, hogy mindenféle mnt-ket kötök. És nem gondolom azt, hogy amilyen az ember a játékban, olyan a való életben... Ezért én az emberekért mentem a találkozóra, nem azért, hogy megbeszéljek dolgokat, és nagy klánösszeborulások legyenek... Hex is ott volt, akivel kifejezetten nem voltam jóban a Csak egy maradhatos megnyilvánulásaim miatt.

Quote:
Originally Posted by Rheia View Post
Csak ne olyanokat mószerolva próbáljatok jobb színben feltűnni, akik már nem is játszanak és így nem is tudják magukat megvédeni.
Nem sok közöm van ahhoz, hogy Jack mit írt le. Nálunk a klánban sosem volt megszabva, hogy az ember mit írhat. És egyébként semmi rosszat nem is írt, csak elmondta azokat a dolgokat, amire ő emlékszik. Valószínűleg egy olyan embernek, aki szemben állt a Big Gun-nal / Tisztítótűzzel, teljesen más a véleménye, mint annak, aki sosem.
Szerinted pl az mennyire volt erkölcsileg aggályos, amikor ki-be lépkedtek a klánba, hogy földleadással a már többször levert törpéink alá jussanak?
Természetesen ennek ellenére szintén mi voltunk a rossz arcok abban a harcban. Annak ellenére, hogy 120-150k-s ráállásokat kaptunk, amire nem igen lehet érdemben csinálni semmit. Fokozható egységgel lettünk megverve, nem lovakkal. Keress vissza, olvasgass: 2012.12.10-én kezdődött.

Én tegnap egy kicsit olvasgattam. Arra jöttem rá, hogy mindenki utál. A nagy különbség inkább ez, nem pedig az hogy mit hogyan csinálunk a játékban. "Az alkoholista az az ember, aki annyit iszik, mint mi, csak nem szimpatikus."
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 07-24-2016 at 10:54.. Reason: helyesírás
Reply With Quote