Thread: 1A események
View Single Post
  #14179  
Old 07-24-2016, 07:10
Rheia Rheia is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 312
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ó, már hogyne változtatna. Egy külső szemlélő azt mondta, hogy nem sokban különbözött. Szóval a hőseid, a lovagok, az igazság bajnokai, a legendák sem voltak jobbak. Csak régebben tették.
Azért nem kell félremagyarázni. A hangsúly nem a Gunon volt. Bár volt szerencsém belelátni a stratégiájukba, tanultam tőlük trükköket, nem akartam minősíteni sem őket, sem titeket. Csak a véleményemet írtam le arról, amit kívülről látok. Azt hittem, én is külső szemlélő vagyok :P semmi kapcsolatom az Immortallal vagy a Black dragonnal. A lényeg amin nem változtat, hogy a cél nem szentesíti az eszközöket.
Én még emlékszem egy debreceni talira, ahol egy hanyatlásos hölgy gondolta naívan, hogy meg lehet beszélni a klánok közötti konfliktust, de csalódnia kellett, mert az ő elmondása szerint meg se hallgattad. Ezért vagyok kicsit csalódott én is veled kapcsolatban. Értelmezd ahogy akarod, amúgy különösebben nincs bajom személy szerint senkivel. Csak ne olyanokat mószerolva próbáljatok jobb színben feltűnni, akik már nem is játszanak és így nem is tudják magukat megvédeni. A többi már talán nem is ebbe a topicba való, csak szájtépés.
__________________
Rheia (#556175)
Reply With Quote