View Single Post
  #1  
Old 11-22-2007, 21:58
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Lightbulb Román 1/A könnyítése

Arwyl altal nyitott Román 1/A topik szulemenye lett az a gondolat, amit en inkabb szuksegletnek neveznek, h a roman 1/A-n konnyiteni kellene.

Akkor kicsit osszefoglaltam h jobban lathassuk:

-az A-s orival lehessen lefordulni ha megfelel a kovetkezo felteteleknek:
- X kör eltoltott jatekido (min. 4000 kor)
- min. föld ami kb. 4500 heki legyen (2x-ese a max felhozhato foldnek)

-B-ből senki ne tudja forgatni az oriját csak azért mert eltöltötte a kötelező kört A-ban, ehez meg kell a top 30%


A fordulni kifejezes alatt nem a Zerostartot ertem, hanem a +1 szemelyiseg megszerzeset...
Ha elolvassatok a Roman 1/A topikot akkor ra lehet erezni h miert is erzem/erezzuk szuksegesnek ezeket a konnyiteseket...
Nem vegleges csak ideglenes megoldaskent kerjuk es az eltoltott jatekidot es min. hekiszamot sem szogeztem le eppen azert ha valakinek ellenvetese van es ugy gondolja h meg is tudja indokolni, akkor kerem irja le...
En szemely szerint Arwyl topikjaban vartam valaszt foleg Ati-tol es Lyra-tol de a valasz nem jott... ugy gondolom ellege epkezlab az otlet es nem hozz senkit sem hatranyba... igy a vezetoseg is jol jarna es a jatekosoknak is lenne ertelme jatszani a roman 1/A-ban... Mert a jatek a roman verzioban effektiv meghal miutan felertel az 1/A-ba...

Last edited by ErdelyMagyaria; 11-23-2007 at 09:02..
Reply With Quote
Sponsored Links