View Single Post
  #162  
Old 02-15-2011, 20:34
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
Hát igen, ez sajnos igaz.
Ugyanakkor a friss orikat is éri atrocitás, akik még semmit nem tettek, még TK-t se nyitottak, ezért ragadtam meg Gee fonalát, mert szerintem nem vicces
Mondjuk azon meg a javaslatom nem segít
Rühellem a feleseket,ez tény. anno csak azért volt barakk/torony nélküli Elfem, hogy feleseket lopkodjak vele. nem igazán volt ellenfél mert a 42%kocsmának és 24% templomnak nem sok tudott ellenállni, akit nem vittem át elsőre azt felfedtem, azt utána kitekiztem most is ha látunk egy felest leföldeljük 2-3sereggel, elötte felfedjük, és szépen kiütjük magunkat a vonzásköréből.
Amellett hogy nagyon nem szeretem őket, ok nélkül mészárolni/tolit gyilkolni nem szokásom. viszont 1 lopást is már komolyan megtorlok ellenük. emellett hogy nem szeretem a felest, most én vagyok a szöviben tolisabbra kiépülve. és azt kell mondjam azért annyira nem kell félteni a tolis játékmodort.
az óriáson kivül minden faj megsinyli rendesen,ha kihúzza a gyufát. az erősebb hadisokhoz varival is beférek. és a mostanság oly megszokott hadivarik sem nagyon fednek fel a mágikus pajzssal.
nem hiszem hogy egy feles ne tudná ezt megtenni.
Főleg, hogy a klasszikus varis és tolis országok kihaltak így nem kell már a 30+% kocsma se neki, meg 20% templom, hogy csak a full varik basztassák.
sztem most 18%templom,20% kocsmával már mindenkit átlop, és az életben nem tudják meg róla,hogy feles, ha nem férnek be hozzá tolival és varival. akkor 98% hogy gnómnak,vagy elfnek nézik...


Lehet nem nekem kéne tolisoknak az észt osztani, bár volt 1-2 tolis országom. de legutobb én gnómmal hasonló felépítéssel befértem mindenkihez tolival,varival. márpedig ha én befértem tolival mindenhova, akkor bőven elég egy felesnek, mert ugyanennyi kocsmával még engem is átlop
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 02-15-2011 at 20:37..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post: