View Single Post
  #10  
Old 08-21-2007, 08:24
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Olyannyira játszható, hogy a változások előtti 4 elfem mellé a változások után ugyanazzal a lendülettel regisztráltam még 6-ot.

Mi a probléma vele? felderíthetetlen egy tolvaj elf. Sose fogd tudni milye van pontosan. 600 hekin 10k tolvajjal tisztánlátással 35% tolitekivel egy fél-elf se tudja éplistázni, a fantom meg megvédi.

MF-ként brutális védelme van, nehéz beütni. (Normál csoportra értem természetesen ezt, ott ritkán találkoztam 0 tolis 1040 varis sok lovas MF orkokkal.)

Szövetségben, klánban is nagyon jól használható a védelme meg a kajája és nem utolsó sorban a katmorálja miatt.

És hogy bebizonyítsam, hogy nem tamagocsi faj, csináltam egy fullpacis elfet. Elég gyorsan feldaráltam magam 600 hekire.... 45% haditekivel nem üt kicsit...

Szóval tolvajnak jó még mindig, hadinak jó még mindig, klánvédelemnek jó még mindig.

Egyetlen egy helyen látok nagyon komoly visszaesést, az a varizás. Régebben volt varis elfem, egyáltalán nem volt rossz. Hát... Azt most már nem regelnék, az biztos.

De az, hogy használhatatlan, szabadságról ki-be lépkedő depressziós fedezgetős félénk gyenge vacak, azt ne mondja senki. Igenis használható faj maradt. Tény: jobban oda kell figyelni. De hát kéremszépen... Egy kiélezésre született fajjal ne játszon olyan, aki nem akar rá odafigyelni. Aki meg játszik vele és nem figyel, az ne a többieket hibáztassa amiatt, hogy nehezedik számára a játék. Nehezedik! És NEM ellehetetlenedik! Nagy különbség.

Gee
Reply With Quote