View Single Post
  #103  
Old 08-18-2008, 22:32
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen View Post
Nem szeretnék belefolyni a vitába, de erre reagálnék.
Igen, óriási nyers, és gabonatartalékot gyűjtöttünk össze hónapok alatt, amihez kellett ÉJSZAKÁZNI, nem is keveset.

Mivel hónapok óta figyeljük a piacot, tudjuk, hogy nektek is volt. (Illetve te akkor még nem voltál a Pannonban) 28M fa, hasonló mennyiségű agyag, kőből még több, és közel 100M gabona. Napi szinten szedtétek fel az olcsó nyerset.

Azt hiszem, az nem a Big Gun hibája, hogy ti ezt elfolyatáttok. Azt is meg kell jegyeznem, hogy ti előbb kezdtétek a tartalék gyűjtést, és emiatt nekem megfordult a fejemben, talán ti előbb visszavonjátok az mnt-t.

Hetekig látható volt a piacon a mi tartalékunk is, ugyanúgy ahogy a tietek. Ezek után ne akarjátok itt előadni, hogy nem számítottatok semmire.
A vihar előtti csend érzékelhető volt.

Még valami, amit már sokan említettek. Rengeteg munkája van a klánnak abban, hogy 10M pontra feljutottunk, és felkészültünk a háborúra. Gondolod, hogy ennyi energiát azért fektettünk bele, hogy örökre a második helyen ücsörögjünk? Nagyon naív gondolat.

pro:

- elismerés azért, hogy ennyit éjszakáztál a nyersivel, most már aludd ki magad
- pannon marhasága, hogy sem a nyersit, sem az egységet nem tudta tartani, és csorgott, nem vitás

kontra:

- egy két vitatható esetet leszámítva nem a 10 milla klánérték összehozását kifogásolták a bírálók sem. Az mindenképpen kimagasló teljesítmény. A kérdés csupán az, hogy mindez megvalósult volna e akkor is, ha a Zoli, és Remy iránti megbecsülésből (emberi és játékbeli) megszületett mntk nincsenek. Illetve, hogy mennyire korrekt, amit csináltatok azok után, hogy bizalom volt szavazva nektek, és azok után, hogy Zoli az ellenkezőjére adta a szavát.

Mikor abbahagytam a gun, és a pannon volt előttünk, és totálisan érdektelen volt a játék, mert nem volt kit ütni. De jobbnak látom így utólag is ezt a választást, mint hogy a szavam szegtem volna, és bontjuk az mntt.

kérdés: nem tudom ki mennyit hogy tartalékolt nyersiben, de 2 top klán esetében annyira meglepő, hogy az egyiknek, meg a másiknak is vannak nyersitartalékai? Nem tudom milyen konkrét mozgások voltak, de hogyan utal háborúra? Tényleg csak azért kérdezem, mert nem látok benne a szokásostól eltérőt, ebben a leírt formában.
Reply With Quote