View Single Post
  #228  
Old 10-27-2012, 11:24
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post

Pirostraktor, szerintem ott a hiba az érvelésedben, hogy te a felesnek a védelmét akarod erősíteni, miközben szegénykém pont olyan faj, ami törékeny, mint egy nád szál, teljesen jogosan. Van már egy olyan tolis faj ami habár nem túl jól tolizik, és nem is olyan sokat, viszont beton védelme van. Ez az elf. Utána jön a kevesebb védelem, kicsit nagyobb tolihatékonyság, az a gnóm.
A félelf tipikusan az lenne ami gyenge védelemmel rendelkezik, viszont mindenkitől elhord mindent. Ezért szeretnék páran ezt a tulajdonságát erősíteni. Mert a védelem tuningolása nem olyan fontos, elvégre olyan faj már van.
Én nem a védelmét akarom erősíteni. Leírtam a javaslatom, ezáltal a feles kapna 15% építési szabadságot, amit mindenki arra használna fel amire akarna. Amúgy meg ott van, kiszámoltam, ha mindet a védelemre fordítaná, akkor is ő rendelkezne az egyik leggyengébb védelemmel, csak nem lenne akkora hátránya, mint jelenleg.

Mivel nagyon hadis irányban van jelenleg a játék, ezért igenis az elsődleges dolog, hogy a feles ne legyen ingyenföld. Amíg ingyenföld, addig átlophatja a másiknak akár a piacon levő cuccait is, úgyis életképtelen marad!
Reply With Quote