View Single Post
  #226  
Old 10-27-2012, 10:53
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Hex, úgy érzem kissé átesel a ló túloldalára.

200 hekis gnóm országba bőven elég napi egyszer belépni. Ha látod, hogy piszkálnak, akkor írsz neki, vagy szabi. Még akkor sincs nagy baj, hogy ha néha kihagysz 1-1 napot. Ezt én nem nevezném aktivitásnak. Nem kell 6-8 óránként etetni, körönként távolozni, karavánozni a szövidnek, nem kerülhetsz háborúba, nem húzzák ki alólad a tekit, de ezt elég sokáig sorolhatnám.

Míg egy életképes tolvaj országgal ez mind megtörténhet. A tolvajok általában elég sok pénzen ücsörögnek, így muszáj folyton távolozni, lesni a környéket, hogy nincs-e egy másik tolvaj aki rád akar készülni. A szövetségesekre figyelni, etetni őket, meg magadat is, stb. Még köszönő viszonyban sincs a két játékforma aktivitása. Az egyikhez 2 naponta 1-szer, a másikhoz napi 8-10szer kell belépni minimum.
És akkor még az profitáljon jobban akinek tized/huszad annyi munkája sincs benne? Ezt én nem tartom ésszerűnek.


Pirostraktor, szerintem ott a hiba az érvelésedben, hogy te a felesnek a védelmét akarod erősíteni, miközben szegénykém pont olyan faj, ami törékeny, mint egy nád szál, teljesen jogosan. Van már egy olyan tolis faj ami habár nem túl jól tolizik, és nem is olyan sokat, viszont beton védelme van. Ez az elf. Utána jön a kevesebb védelem, kicsit nagyobb tolihatékonyság, az a gnóm.
A félelf tipikusan az lenne ami gyenge védelemmel rendelkezik, viszont mindenkitől elhord mindent. Ezért szeretnék páran ezt a tulajdonságát erősíteni. Mert a védelem tuningolása nem olyan fontos, elvégre olyan faj már van.


Szerintem lassan muszáj lesz hozzányúlni ezekhez a szándékos kiskapukhoz, mivel a játék jelentős részét megölik. Viszont én is erősen kétlem, hogy a régi, kényelmüket megszokott játékosok hajlandóak lennének ezt elfogadni.

U.i.:Tegnap ígértem egy kis statisztikát w-ből. Megnézegettem, 200 hekin a körülöttem lévő 30 országból 2 ork(egyikben védők és támadók is voltak), 1 félelf, 1 ember(elitekkel), 1 élőhalott,3-at nem tudtam meggömbölni még, a többi(tehát 22) gnóm. Éplistám sajnos nincs róluk. De itt felmerül a kérdés. Mit is lopjon akkor a félelf?
Este majd még kiegészítem ezt a kis statisztikát.

Last edited by RastArtist; 10-27-2012 at 11:05..
Reply With Quote