View Single Post
  #1668  
Old 11-12-2010, 16:04
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az is 100%, hogy egyetlen üzenetemet sem kezdtem sértő stílusban, max olyanban válaszoltam egy már eleve sértő üzenetre. Az elmúlt évben bármit, bárhova hozzászóltam jött 5ember és a földig fikázta bármi legyen az. Volt benne ötlet, vagy egyszerüen csak egy esemény amit leírtam. Nem lehet semmit az ég világon ide írni anélkül, hogy ne kezdené lehülyézni azt mindig ugyanaz a csapat. Száz meg ezer esetet tudnék ide hozni példának.

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Az egyetlen gondja a nagy arca volt...
Szerintem meg semmit nem tett az asztalra, dehát ennek megítélése nyelvcsapásoktól függ erősen...
Amúgy hidd el, nyugodtan alszom. Ha ezek után még jönnek bosszút állni, röhögve fogok ellépni előlük. Előttem leszerepeltek annyira, hogy nem veszem fel mégegyszer a kesztyűt ellenük, mert nem tartom annyira sem őket, hogy ilyen után egy visszavágót adjak nekik

persze ez sem volt lekezelő,sértő,nagyarcú és önfényező üzenet
itt még hozzá se szóltam a témához szóval legalább pár oldallal arréb ne hazudtold meg magad 100%

egy kamugép vagy és ráadásul rendkívül idegesítő is.most ártatlan hősnek akarod beállítani magad akit kivet a gonosz "belső kör"???azon nem gondolkoztál még hogy ha 10en mondják hogy sértő és lekezelő a stílusod akkor lehet hogy benned van a hiba??
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)

Last edited by Killer; 11-12-2010 at 16:47.. Reason: így szebb
Reply With Quote