View Single Post
  #7  
Old 05-25-2006, 20:14
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default ellenvetés.

Quote:
Originally Posted by BeeLord
így viszont nem oldanánk meg az eredeti problémát. 1 szinten még erősebb lenne a törpe, lentebb pedig ugyanúgy használhatatlan maradna, hisz nincs védve a tekercslopások ellen. Persze ez az én véleményem, érdemes meghallgatni egy tapasztaltabb játékost is.

Szerintem a törpe eggyáltalán nem használhatatlan alacsonyabb szinteken sem. Bár rendkivül örülnék ennek a módositásnak de azt kell mondjam hogy alsobb szinteken is nagyszerüen játszható a törpe enélkül is. Én már rengeteg fejjel voltam rengeteg országom volt de a törpén kivül mind elég csunyán elbukott. Lehet hogy én nem tudom kezelni a többit de a törpös orim rendkivül jol müködik a 4. szinten. Van a törpnek az a rendkivül pozitiv tulajdonsága hogy a bányái és a kovácsmühelyei is 200% al többet termelnek. Volt idő amikor csak a fémbányáim és kovácsmühelyeimből profitáltam és az épitkezéseket is piacrol oldottam meg mivel a többi bányámat lebontottam és tökéletesen müködött. Amióta meg hagytam a többi bányából is van olyan nap hogy a 4. szinten napi100 milkát profitálok ami több mint elég. Trmészetesen rengeteget lopnak de még arra nem volt péda még ha annyi lopás is volt hogy 5 percig görgettem le az eseménylistámat :-D akkor se hogy annyit elvittek volna hogy anyagi gondjaim támadjanak. A fennmaradó összeget ha épp a szövieimet várom még elitekre sem tudom költeni. Ennyi pénzből hatalmas hadsereget lehet tartani még ugyis hogy a körönkénti adózott jövedelmem 20000 arannyal kevesebb mint a kiadott. Még igy se volt problémám az orimmal sosem. pedig szállt már rám tolvaj nagyon durván de előbb utóbb lekopott.vagy egyéb okból vagy mert közel jött és lehajítttam a csoport aljára. Isten ments hogy ez ellen a modositások ellen tiltakozzak én csak azt monom hogy a törpe igenis remekül játszható faj. Sőt szerintem az eggyik legjobb.