Thread: Silmarilion
View Single Post
  #4  
Old 04-21-2015, 00:29
Farkas Farkas is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2015
Location: Debrecen, Budapest
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 50%
Arrow 2.0

Üdvözletem Mindnekinek!

Az imént feltöltöttem a szokott helyre a program 2.0-ás változatát.

Javításra került az operációs rendszerek hibája ami így annyi kényelmetlenséget okoz azoknak akik eddig is tudták használni, hogy az eddig telepített LV RunTime-Engine nem lesz jó a jelenlegi és az elkövetkező verziókhoz. Sajnos ezt a 32 és a 64 bites rendszerek közötti átjárhatatlanság okozza azon a felületen amiben a programot írom.

Az olvass el fájlt is frissítettem ott mindenki megtalálja a jelen verzióhoz jó Engint, ha ez felrakjátok ugyan úgy mint az előzőt akkor továbbra is menni fog a progi frissített változata is. A régit ettől természetesen ugyan úgy lehet használni de ha változtatok valamit a jövőben akkor azt 32 bites platformon fogom fejleszteni, hogy 32 és 64 bites oprendszerekkel rendelkezők egyaránt tudják használni a programom.

Egyenlőre a hírnév és érték figyelő rész még nicns készen de annak is nekiállok amint időm engedi.

A 2.0-ás változatban kicsit optimalizáltam a futást illetve beraktam felugró ablakokat ha valmi hibát érzékelne a program. Ezen kívül csak a fent említett változás történt.

Remélem nem vettem el a kedveteket a kezdeti nehézségekkel a program használatától, örülnék neki ha minél többen használnánk, hogy a hibái kiforjanak és egy igazán hasznos kis programot bocsáthassak közkincsre.
Reply With Quote