View Single Post
  #200  
Old 11-17-2014, 14:46
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem ezt félreértetted. Nem állítottam, hogy erre gondolt, hiszen még azt sem tudom, hogy mi az ötlet.

Általánosságban válaszoltam egy előző kérdésre, hogy mennyire vagyok hajlandó az A-ba belenyúlni. Már rengeteg "javaslat" született az előbb általam írt viselkedés köré, aminek mindnek az volt a lényege, hogy ha én nem tudok valamit elérni, akkor más se élvezze, hogy már elérte.
Egyet írtam ide korábban.. új játékosoknak egyszeri 4k-s fordulás teljes szemért.. (új játékos alatt azt értem, aki sosem fordult le előtte A-ból..)
Másik, amit felvetettem, az éjszakai szabi kiterjesztése 1/A-ra.. mármint egy régi klán esetleg ki tudja használni, de egy új nem, mert nincs klánszabijuk.. így nem kellene minden klánnak 24/7 lennie , és bevállalható lenne azoknak is hadi ori, akik esetleg éjjel alszanak, mert másnap munka,suli stb..
nem lenne egyszerű, mert piacon nem nagyon tarthatnak egységet, így olyan magasan ez nem lenne igazán jó.. de az nem is gond, aki fel akar menni, az dolgozzon meg érte, és nyújtson többet az átlagnál..
__________________
same old song..

Last edited by none; 11-17-2014 at 17:15..
Reply With Quote