View Single Post
  #224  
Old 11-23-2014, 09:45
tulu tulu is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2011
Location: Budapest
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 67%
Default

Montanába A ba megfordultam egy kettő klánba, és azt vettem észre főleg az elfeken, hogy meg se akarnak próbálni 4 k heki felé menni, mert nincs esélyük rá.
Rohadt kevesen játszanak, nem csak A ba, hanem mindenhol.
Érdemes lenen azon elgondolkodni, hogy azok az új játékosok akik még nem játszottak ott, mért vannak befosva?
Nagyon sok elfet látok, én is az voltam amikor először mentem A ba.
2 év után visszatértem játszani, és azt látom, hogy rosszabb lett sokkal, nincsen játékos, nincs meg az a tűz a játékosokban, ami régebben megvolt.
Sejtettem, hogy nem lesznek nagy változások, ezért nem is voltak nagy elvárásaim. Viszont így nagyon nehéz játszani, eljutottam odáig, hogy L be nem találtam szövit magamnak, elég hosszú ideig.
A szabin lévő országokat sem lenne rossz visszacsalogatni, már az is javulás lenne, de nem fognak visszatérni egy ideig az biztos.
Kövezzetek meg ha nem így van, de visszajön egy szabis, és egyből akinek elérhető, és nem ismerős, egyből elakarja szedni mindenét. Nem feltétlenül lenne ez így ha több játékos lenne.
Akinek meg nem tudják elszedni a földjét, tekijét, pénzét, az talán megmarad még egy ideig.
Az elfekre visszatérve, nem az baj, hogy 3 k hekiig olcsóbb a fedezés, hanem az hogy nem találnak rendes klánt. 1 Hónap alatt legalább 3 klántól hallottam, hogy ismeretleneket nem vesznek be.
Tőlük kellene megkérdezni, hogy mért is? Mért nincs esélyük az új játékosoknak A ba?
Ati: Mire lenne szükséged ahhoz, hogy legalább megfontold a fórumjavaslatokat?
Kikérnéd az összes játékos véleményét? Lehet neked ez így ahogy van megfelel, de nem lesz ez így jó hosszútávon. Nekem is megvan az időpont mikor fogom itt hagyni hódot. Kérlek értsd meg unalmas a játék.
Mit akarsz hozzak ide 500 embert aki támogatná a változtatásokat???
Reply With Quote