View Single Post
  #223  
Old 11-19-2014, 05:31
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Szerintem azért az is beleszól az elf választásba, hogy hihetetlen drága a föld..
Ha jol ertem, nem csak az Aba vannak sokan szabin hanem minden szinten. A beszabizott orszagokat kellene elobb vissza csalni.
Kerdes miert vannak szabin? Az A es B fordulas miatt?

Szenario. Uj vagyok felhozok egy orit Aba, hozok let is, eljutottam mondjuk 5K hekiig ott elfogyott a ravalo, minden. Lefagyasztottam, felhoztam masikat, megprobaltam mas fajjal, ugyan ez tortent. Se Abol, se Bbol nem tudok fordulni, az osszes orim beragadva a szinteken, leszabizva, mert kutya sokba kerul feljutni 9K hekire, 4Krol meg nem akarok fordulni, mert ha eddig felszenvedtem magam, akkor mar csak nem fordulok fele szemert.

Eddig senki nem hozta fel, hogy mi lenne ha nemcsak 3K hekiig, hanem az felett is kevesebbe kerulne a fedezes? Utana nezes nelkul mert fogalmam sincs mennyibe kerul olyan alacsonyan nem szoktam fedezni, de feltettem a fennti szenariot. Eloszor vagyok Aba, mar 1 eve nem tudok mozdulni Abol, se Bbol se sehonnan. Ha kevesebbe kerulne a fedezes 9K hekiig, es mint mondtam fogalmam sincs a valosagos szuksegletrol, segitene az ilyen jatekosokon? Es most olyan is valaszoljon akinek ez a problemaja. Ha segitene megoldhato lenne hogy valamennyivel lejjebb vegyuk a fedezesuket? Ez segitene nekik, hogy vegre elforduljanak vagy Abol, vagy Bbol es vissza tudjak hozni a leszabizott es lefagyasztott orikat minden szinten? Vissza is hoznak az orikat minden szinten? Ha igen akkor ez hany jatekosnak segitene? Es ezzel ugye ha feljebb nem de legalabb 9K hekiig konyebb az ut? Segitene azon, hogy vegre gyorsabban forognanak az orszagok minden szinten mert talan kevesebb a varokozo ido az A es B miatt?

Persze ott van meg a sok tobbi szabis, mert nem hinnem hogy mindenki ezert van beszabizva. De gondoltam felteszem ezt is, hatha segit nekik.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote