View Single Post
  #57  
Old 07-15-2010, 21:25
Totya&Törpe's Avatar
Totya&Törpe Totya&Törpe is offline
Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Igen-igen, én mondtam, hogy első körben csak úgy beszélgessünk róla.

Mielőtt javaslattá fejlődik, tisztába kell azt tenni, hogy ez képes teljes csoportokat tönkretenni, ahogyan az olcsó katonapiac is képes volt rá. Nem azért, mert olyan erős lesz tőle valaki, hanem a hosszútávú következmények miatt.

Mindenkinek tisztában kell azzal lenni, hogy egy ilyen borítja a piacokat, és ezzel együtt mindent, aminek a piachoz köze van. Ami kb minden, mert hiába lehet több országod anarchban, a legtöbben másokra hagyatkoznak.



hát igazából piaci hatása fene tudja...sztem olyan lehet hogy pl nem oriás orija lessz fent terminek valakinek hanem beváltja Törpére jobb lessz az ori többet termel stb. szóval piacot nem borít csak kijavít egy csorbát amit anno vki elkövetett hogy oriást vitt fel
személyiség részén pedig ott is "élet" könnyítés lenne pl a kufár részéről vagy pl tudós helyett egy gazdálkodó
y-ba van sok ori ami nem Törp ők jól járnának de semmi biaci befolyása nem lenne hisz náluk a piac így is
M-be nem kell semmmit móüdosítani
H-ba szintén sztem nem kell
D itt elég sokat számítana hisz sztem sok a rossz szem +sok oriás és gnómi van fent amiket Törpre váltva jól járhat a tulaj itt sem érzem piac befolyásolónak a dolgot najó kicsit de ezt próbáltuk már rendezni közös erővel sztem továbbra is menne
kb sztem ennyi.. bocsi a hibákért hulla fáradt vagyok csak ez fontos és jó dolog lenne )
Reply With Quote