View Single Post
  #21  
Old 06-09-2009, 12:02
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hol volt erről szó?

Ezt kifejezettem rossz ötletnek tartom. Megtanulod a keresést (példa), hogy megcsinálhasd a küldetést, meg is csinálod, majd mivel nincs rá szükséged, "visszacsinálod".

Ha egy "felesleget" megtanultál, akkor következő tanuláskor majd mást tanulsz, nem történt eget rengető katasztrófa.
Volt már párszor említve

És azt a tp-t amit a küldiért kapnál, azt nem tudod felhasználni, mert azzal, hogy vissza csinálod a tanulást, elveszik mint felhasználható tp, mert a felhasználható tp 0-ra megy
Ha meg tanulsz belőle, akkor nem tudod az előző tanulást visszacsinálni, hisz ha visszacsinálsz valamit, akkor a legutolsó csinálódik vissza (én legalábbis így gondolom. Ha nyomsz egy ctrl+z-t akkor is a legutolsó módosítás csinálódik vissza)...

Az igaz, hogy a következőben tudok mást tanulni, de akkor az összes tanulás innentől kezdve sokkal drágább lesz...Nem tudom mit tartassz rajta rossznak, mert tényleg csak azt tudná ez az egész dolog, hogy ha mondjuk félrekattintottál, vagy egy megtanult képességre rájöttél, még a következő tanulás előtt, hogy rossz, akkor elfelejtheted...
Sponsored Links