Thread: Testépités
View Single Post
  #110  
Old 03-03-2006, 07:04
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jól van, hozzátok a színvonalat
Olvassatok vissza már, a topic fele arról szól, hogy ki milyen cuccal tömje magát és mennyivel van egy jó ötletem, szerintem fogjatok össze ti 3-an, és menjetek el együtt gyúrni, és közben mondogassátok, hogy milyen eszelősen izmosak vagytok és ez milyen tuti jó. Ja és engem lehet nyugodtan bántani, nem zavar, de azért egy lánnyal illendőbben kellene beszélni. Most valószínűleg a szívébe zárt benneteket.
Örülök, hogy azért a szög csak kibújt a zsákból, és a jól ismert "én vagyok a legerősebb, a gyúrósok a legjobbak" szöveg felszínre bukott. Nem sokáig sikerült rejtegetni. Ami pedig a lányokat illeti, akik az ilyenekre buknak, nos, azokat egy csöppet sem irigylem tőletek Szerintem Ti nagyon rosszul ismeritek a nőket, ha szerintetek ezek számítanak nekik. Azokat pedig akiknek igen, csak vigyétek. A másik: ironman nem én vagyok, kevered a neveket, de hát tőled azért ezt látom, muszáj már elfogadni. ÉS még egy: ha lesz legalább két olyan mondatotok egymás után, ami nem hemzseg a helyesírási hibáktól, nos, akkor talán mások sem lesznek előítéletesek veletek... Legközelebb igyekezzetek a beírásokra reagálni, és valami érveket felhozni magatok mellett, mert bár zima sokat ír, de a szerintem, ne már, és hasonló, meggyőző erejű indoklásoknál (ja, meg hülye vagy kisfiam, ez tetszik a legjobban) többre nem futotta. Eddig ahogy elnézem, nem sikerült senkit meggyőznötök. Sőt...
A kosárlabdázók pedig nem kokszolnak, már megbocsáss, de hány kosarast láttál te már életedben? Csak azért, mert nálatok ez általános dolog, nem kell minden sportot beszennyezni. Főleg, hogy élsportolókat említesz, azaz magadat hozzájuk hasonlítod. Tudom, hogy sok igazi élsportoló valóban használ tiltott szereket, nekem vannak olyan hallgatóim, akik tesisek is, és ők is mondják. Na de ti nem vagytok élsportolók, könyörgöm... És azért vannak tiszta élsportok, de itt nem is róluk van szó. Ja, és eláruljam, a testnevelés szakosok hogy tekintenek a gyúrósokra?.... Ti nagyon el vagytok tévedve...

Last edited by Davalon; 03-03-2006 at 07:23..
Reply With Quote