Thread: Testépités
View Single Post
  #106  
Old 03-02-2006, 20:14
zima
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Elmondtam már. Kokszoltok, el tudom képzelni, milyen durva anyagokkal. Gondolom, nem banánturmix-szal Mesterségesen fújjátok magatokat, lényegében ha úgy értelmezem, doppingoltok, ami minden sportnál kizárás... Még ha sokan űzik is (pl. kerékpár). Az egyetlen szempont, a méret. Meg gondolom, a menő napszemüveg mellé, izompóló, nyáron strandon feszítés, (Ti irtátok... és a többi. Én nem ítélem el a gyúrósokat, de ha egy gyúrós magát meri hasonlítani egy olyan sportemberhez, aki nem művackok által kisportolt, még én is szólok.
Ismerek itt egy olyan gyúróst, aki olyan, mint egy élére állított háromszög. Baromi hatalmas. És közben úgy megy, mint egy csípőficamos (mert az is). Az emberek szánakozva fordulnak meg utána...
kisfiam ne szépitsük. hülye vagy. és nem kivánok küzdeni a komplexusaiddal. hidd csak azt hogy hogy koxolok és mesterségesen fel vagyok fujva ha te ettöl megnyugszol barátom akkor hidd azt.

amugy igen a testépités elsösorban a látványrol szol. foci meg arrol hogy egy kapuba berugják a labdát na és akkor mi van? félelmetes.
Reply With Quote