View Single Post
  #10  
Old 05-10-2006, 13:24
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Nem értem, hova van az írva, hogy ennek valami beverhetetlen atom erős fajnak kell lennie? Aki már 9szer körbe ment, annak sztem bőven elég egy játszható faj, ami csak nagyon keveseknek lehet.
Hát pld ide volt írva...

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Esetleg egy olyan faj, ami mind a 9 személyiség jellemzőjét magában hordozza, mint faji sajátosság. E mellé jön még 2 személyiség, ami az eredeti 9en felül hat. A további faji jellemzők, pedig legyenek olyanok, hogy a faj mindenből(hadügy,mágia,tolvajlás) a legerősebb legyen.

Mellesleg ha logikusan nézzük, akkor:
1 az új fajnak amit a 9. szint után kapsz legalább annyit kell tudnia mint a mostani legerősebb fajnak,
2. Pótolnia kell azokat az előnyöket, amiket a 9 személyiség adna
3. Minden téren jónak kell lennie (hisz másképpen belekényszerít valamilyen szerepkörbe)
Ha ezek nem teljesülnek, akkor nem fogod feláldozni az évek alatt összeszedett kék 9-et, bármennyire szép is a következő körbe fordulás...
És ez így szinte megvalósíthatatlan anélkül, hogy ne egy olyan fajt alkotnál, ami ultratáp, hisz most sem lehet eldönteni, hogy igazából melyik faj a legerősebb (csak azt, hogy melyik nem az), így majdnem az összes mostani top fajt össze kéne gyúrnod (másképp nem fogják azt választani és így az ennek a fajnak az elkészítésére fordított idő puszta pazarlás)...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.