View Single Post
  #7  
Old 05-10-2006, 10:10
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Esetleg egy olyan faj, ami mind a 9 személyiség jellemzőjét magában hordozza, mint faji sajátosság. E mellé jön még 2 személyiség, ami az eredeti 9en felül hat. A további faji jellemzők, pedig legyenek olyanok, hogy a faj mindenből(hadügy,mágia,tolvajlás) a legerősebb legyen. Pl. legyen olyan jó varázslásban, mint az óriás, tolvajlásban, mint a fél-elf, stb. De a lakáshelyzetét kicsit meg lehetne nyomorítani. Így nem lenne olyan durva előnye. Na, elég nagy baromság?
Ezekkel az ötletekkel van egy alapvetően nagy probléma... hogy csak rövidtávon gondolkodtok... mert igen, amíg 1-2 ember van csak ilyen helyzetben, addig ez talán beleférne a szinesítésbe, de gondoljátok el, ha a játékosok 1/3-a eléri ezt hosszabb távon... az már jelentősebb mennyiségű olyan ori, aminek hatalmas előnye van egy akkor induló orihoz képest és gyakorlatilag egy kezdő ori nem sokat tud vele csinálni... ez a mostani 9 személyiségnél nem ennyire szembe tűnő, hisz a legtöbb személyiség nem ad akkora előnyöket, ami miatt az adott ország hihetetlenül brutális lenne (kivéve pár specifikus faj esetet, pld a tudós tábornok ork és hasonlók) egy kezdő orihoz képest...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.