View Single Post
  #37  
Old 05-20-2010, 19:49
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert ez durva. Esetleg ha kuld 3 vipet, vagy belopjon 4x sikeresen tekire valahova, mar fordulhasson is...
Ahelyett, hogy ilyeneket írnál, megkérlek, hogy számold ki, hogy 0 tartalékkal elfként mennyi idő alatt lehet 2400 hekiről 3400 hekire fedezni, semmilyen segítség nélkül.

Egyébként annak a lényege, amit írtam, az volt, hogy garantáljon egy minimális aktív játékot az A-ban ahhoz, hogy valaki plusz személyiséghez juthasson. Emlékeim szerint 6-7 éve elég volt csak 1000 kört eltölteni az A-ban a forduláshoz.

Szerintem semmi gond sincs azzal, hogy mindenkinek megvan a lehetősége egy komolyabb sikerélményhez a játékban (ugyebár hiába vannak győztes csaták, ha nincs plusz személyiség). Ha nincs ilyen újabb sikerélmény, akkor a játék hosszabb távon elveszíti a varázsát.

Nem azért írtam mindezt, mert nekem nincs lehetőségem fordulni, hanem azért, mert biztosan vannak olyan játékosok, akik feladják egy idő után a küzdelmet, hogy 7-8000 hekire feljuthassanak önerőből. Ha most lépnék fel, biztosan nem lenne kedvem küzdeni 2-3 évig azért, hogy plusz személyiségem lehessen (0 tartalék, elffel békés fedezgetés plusz 1-2 hiénázás szerencsésebb helyzetekben).
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Bogár For This Useful Post: