Thread: Sérelmeink
View Single Post
  #18  
Old 05-21-2007, 15:48
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Először is sajnálom, ha sértegetett.

Ez az ori, aki neked írta, hogy : " te kis éhenkórász" , mire célzott?
A valós életbeli személyedre? vagy a játékbeli személyedre ?

Tudhat arról, hogy a magánéletedben milyen vagy , milyen problémákkal élsz?
Remélem nem.
Ha mégis, az baj, sajnos nem szabad a játékbeli személyedet és a valódi életetedet összemosni és kiadni magáninfókat, mert esetleg azzal visszaélnek.

Ha viszont nem tud a valós személyedről semmit, akkor ez a mondat esetleg csak a játékkal kapcsolatos félmondta volt, amit esetleg magadra vettél, pl, ha loptad, vagy fosztogattad.
Az egész szövegkörnyezetben lenne értelmezhető az a félmondata.

Remélem nem akart megsérteni, bár vannak erős beszólások néha...ezt tudom.

Atinak igaza van, sajnos nem idézhetsz be szöveget az ori nevével, mert nem azt az üzit csak te látod, tehát nem tudod hitelesen ideidézni.
Bár biztosan igazat szóltál, de nem mindenki olyan becsületes , mint Te.

(pl itt a fórumon leírtakat lehet és szabad idézni, mert az mindeki által visszakereshető, de a te üzneteidbe csak te látsz bele)

Ha sértegetett, és neked igazad is van, akkor is ezt csak a support tudja megnézni, ha jelented.
Atiék megnézik és biztosan megkapja a magáét a sértegető.

Egyébiránt én inkább viccesen szoktam fogadni, ha valaki sérteget, vagy fenyeget, még jobb, ha nem válszolsz, attól nagyon tudnak kínlódni az ilyen sértegetők ))
Az üzenetváltás is harc : lélektani hadviselés

A játékban kapcsolódj ki (felejtsd el a hétköznapi problémákat), hiszen te itt nem egy ember vagy a zord és nehéz hétköznapi életből, hanem egy álomvilág uralkodója, egy hadvezér, aki inkább lovagias,becsületes de elszánt, és harcos is.
Szerintem végy egy nagy levegőt és játssz tovább !
Reply With Quote