View Single Post
  #8  
Old 11-23-2007, 20:10
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Post

En mar orulok annak is h valaki hozzaszolt egyaltalan...
Koszonom sracok!

Na de en meg mindig Lyra-tol is Ati-tol szeretnek egy velemenyt es utana lezertnak tekintem az ugyet ha ok azt mondjak h NEM...

Amig a topot egyetlen klan uralja es idejuk van tartalekolni addig nincs amit csinalni ellenuk... (nem szemrehanyas es mar szamtalanszor hangsulyoztam h ebben az ugyben nem oket hibaztatom!!!...)
DE... amig fel akarunk zarkozni hozzajuk addig a tartalekunkat... ha lehet igy nevezni... ... nem tudjuk gyujtogetni mert a fedezesbe fektessuk bele... mig ok a tavok miatt nyugisan tartalekolnak... vagyis amit fedezzunk annak egy reszet elviszik idonkent mert megtehetik eppen a tartalekolas miatt... hiszen mire masra tartalekolnanak ha nem azert h hasznaljak idovel...
Szamitasaim szerint ha ugyan igy felevenkent elofordl ez h vegigutik a csopit akkor nekem tobb mint 2 ev kell h felerjek a mostani topba... de ehez meg nem tettem hozza h a top (hekiszam szempontjabol) fenebb tolodik... szal mar a 2 ev sem eleg mert ok sem fognak 2 evig ugyan abban a helyben topogni (ezt senki nem kerheti toluk!)
A 90 nap limitet eppen azert nem akartam javasolni h toroljek h valamit aldozzanak a jatekosok a jateknak ha mar segitenek rajtunk...
A 4000 kort szemely szerint keveselem de ha csak en erzem igy akkor nem relevans mert nem csak engem erint es remelem h nem mi dontunk rola... Abban h nem mi dontunk rola az is benne van h akkor mar legalabb megfontolasra kerul a dolog es akkor mar elertunk valamit...
A 4000 korben az is benne van h vipelni kell az orit es ez jo a jatek fentartasahoz...
A minimum fold pedig biztositana h aktiv jatek legyen a csopin belul... ha a minimum fold elereseig is lenne, akkor is aktivitast igenyel...
Alairasoban 50 oris csopirol almodok de meg az is a minimum ami kellene szerintem... Elhisze, sot elismerem h ha mindenki visszajone akkor meglenne az 50 ori de ahoz kellene egy motivalo erv h visszajojenek... Az reszemrol nem motivalo erv h gyertek vissza es osszefogunk a top klan ellen... En tisztan akarok jatszani es elerni celjaimat... Jelen helyzetben ha nem lesz konnyites akkor ezen a helyzeten csak az ido segit... az meg hosszabb lesz mint 2 ev szvsz es addig nem latom ertelmet jatszani... sajnos...

Last edited by ErdelyMagyaria; 11-23-2007 at 20:16..
Reply With Quote