View Single Post
  #17  
Old 10-14-2008, 09:37
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
És ,hogy a témához is szóljak.
Segítek annak, akinek tudok bár ez nem mindig sikerül.
Pl. Pepuskát is próbálom tanítgatni, de nem elég fogékony rá a gyermekem.
A karakterhalmazokat megtanulta sorba rakosgatni(elvileg) és próbál alliterálgatni,de még ma is sokszor kérdez butaságokat és egyértelmű dolgokat, ami a súgóból simán elolvasható(ugye?).Szoktam is neki mondani,hogy ne csak írj,olvass is!
Olvasni a sugót és olvasni a fórumot.
Ettől függetlenül istápolom a kisfiút!
Jajj haggyad már, azért te is felejtesz a súgóból legutobb pl Sárki bá kezdte el mondani, hogy miért nem annyi % a tekije, mint amennyi, pedig pont a határon van, és a súgóban is ez van erre bemásolom neki a felette levő sort, hogy túl kell lépni legalább 1tekerccsel

Amúgy az ilyen nagypofájú kezdőkket is lehet kezelni és jó útra terelni amikor egy "kemény" szövi nekem jött anno W-ben irtam,hogy ez nem fog menni, keménykedtek tovább meg adták a fasza gyereket... kaptak pár "pofont". ezekután felajánlottam az mnt-t és segitettem nekik rendesen összekovácsolodni, meg pár taktikai tanáccsal, nah meg hogy bármikor bármi kérdésük van kérdezzenek.
Idáig egyszer szakadt el a cérna nálam, amikor angolban nem hagyott egy ori kiépülni, mert folyamatosan mészárra járt be hozzám, és kérdeztem hogy miért, erre azt felelte hogy mert az jobban növeli a morálját... direkt nyitottam egy enyhén ironikus topicot külsőn neki, és belinkeltem Ati hozzászólását. Erre, hogy őt nem érdekli, mert ő tudja hogy így van...Sajnos amire utolértem addigra már más leszabiztatta
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote