View Single Post
  #25  
Old 03-14-2011, 10:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Számomra már most aktuálissá vált a téma legalább is érintőlegesen!
A problémám, hogy az 5-ös szinten a sok személyiség miatt az első helyet kellene birtokolnom! Max hekin vagyok fedezni nem tudok már, a legközelebbi célpont a sok szabis miatt 17 körre azonban csak a 3. helyen vagyok értékileg pedig elhihetitek több házam is van mint kellene. A baj azonban, hogy az első helyen lévő ország foglalkoztatottsága 41% aminek következtében természetesen ugyanakkora hekin magasabb értéket képvisel! (gondolom egységek mentek el nála mielőtt szabizott)
Kérdésem mi a teendő? Támadjak lefelé 17 körre pár hekiért? Mert ebben az esetben is legalább 5-6-szor kellene fordulnom mire esélyem lenne befogni, ja és számoljátok ki az hány napba telne!
Szóval szerintem itt mindenképpen változtatni kellene valamitu: Konkrét ötlet esetleg később, de mindenképpen beszélni kell róla
Akkor a masik, szabis temaba irj, ez a topic nem oldja meg a gondodat.

Ez arra nyujtana megoldast, hogy ha egy szoviben tobb embernek is kellene az elso hely hogy teljen a topkore, tudjon egyutt telni nekik, es ne kelljen szetszabdalni oket csonka szovikre 2 hetekre fejenkent.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post: