View Single Post
  #380  
Old 02-12-2008, 19:16
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
nos nagyjából kapizsgálom, szerintem egyszerűbb lett volna ha nullázodik a felhasznált top kör mikor felhasználódik és vele együtt a kibe lépések száma is.. igaz akkor szövetségtörténetből nehezn értékelhető ki hol tart....

Wand lehet nem érdemes legprogramozni ezt ítálja meg Ati tőle ezt elfogadom vétő érvnek...
De Sergnek 15k topköre volt azaz a 2ks szabályozás esetén lazán ujra 1% földet adnának le azok akik hasonló ideje dekolnak fennt, régen mentek fel a szabálymódosítások előtt amikor könnyebb volt haladni...
most erre egyből kapnak 1 teljes 0 lapról indulást, azért mer régóta türelmesen ülnek fennt???
Mertha jól számolom ez 8 db kibelépés eltörlésére elegendő..
Erre írtam h ezért legyen 4k, ne lehessen egyből 1% kedvezménye egyeseknek.... és mindenkinek van ideje felkészülni..
No azért nem kéne ennyire ...
Ha megszólalhatok én is
Nekem nem nullázódtak anno pl a klánbalépéseim ezért sergiával egyből 1% földet adtam le és volt 5 ki-belépésem ami a végösszegnél 29030hektáron 6% földet kellett volna leadnom 1741 hekit amit egy klánütéssel nem is lehet pótolni ha hozzáveszem hogy ha visszatérek az anya klánba az már 7% lett volna szal kb még annyi vagy kicsivel több...Kérdezném tisztelettel melyik feltörekvő országnak kell leadnia 3000-3500 hekit? Jó az a kétezer körös kedvezmény még akkor is ha rám már nem vonatkozik.
Miért is sajnáljátok a topos oriktól ha egyszer 1 százalékért válthatnának klánt?
Reply With Quote